Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


/
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Virtuvė Ia.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Katherine Owens

Katherine Owens


•Postai : 1625
•Hug : 11
•Prisijungiau : 2011-08-23
•Veidas : selena gomez

Virtuvė Ia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė Ia.   Virtuvė Ia. Icon_minitimeSausis 17th 2012, 18:10

//
Atgal į viršų Go down
Katherine Owens

Katherine Owens


•Postai : 1625
•Hug : 11
•Prisijungiau : 2011-08-23
•Veidas : selena gomez

Virtuvė Ia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė Ia.   Virtuvė Ia. Icon_minitimeSausis 18th 2012, 13:50

Atpūškuoja čia mergina su pirkiniais, kuriuos netrukus padeda ant virtuvės stalviršiaus, tada išskėčia vieną maišelį ir ima krautis produktus ant stalo. Kraudama žvilgčioja į tarpdurį laukdama savosios draugės, kurios jau nematė daugelį metų, kuriai turi daug ką papasakoti, kuri turi daug ką papasakoti.
Atgal į viršų Go down
Jasmine Goldner
Good girls are made of sugar and spice , I'm made of vodka and ice.!
Jasmine Goldner


•Postai : 917
•Hug : 7
•Prisijungiau : 2011-08-24
•Veidas : Amber

Virtuvė Ia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė Ia.   Virtuvė Ia. Icon_minitimeSausis 18th 2012, 13:55

Ateina paskui ją , padeda maišus kuruos paeme iš jos ir padeda prie jos , pati nueina prie stalo ir atsiseda ank kedutes-Na tai baik pasakok nes žinok nekantrauju išgirsti visko, bet viską pasakok su smulkmenom nes man smulkmenos labai patinką-Nusijuoja ir žiūri į draugūže-Bet žinai tu pasikeitei, nejaugi tave meile pakeite, nes buvai gražuole bet dabar tai išvis kiekvieno vaikino svajone tai turbut turi jų labai dauug ane-Pasidomi jos
Atgal į viršų Go down
Katherine Owens

Katherine Owens


•Postai : 1625
•Hug : 11
•Prisijungiau : 2011-08-23
•Veidas : selena gomez

Virtuvė Ia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė Ia.   Virtuvė Ia. Icon_minitimeSausis 18th 2012, 14:00

Pagaliau parėjus Jasminei, baigia krautis daiktus, tiesiog pirkinių maišelius pastumia į šalį, užkaičia virdulį, įsipila į puodelius kavos miltelius ir klesteli ant kėdės žiūrėdama į draugę.
- Ką tu, nei gražuolė buvau, nei esu, nei svajonė buvau, nei esu. Jau verčiau į save pasižiūrėk, visa švytinti, aukselis tikras. Va kur visų svajonė! O šiaip, aš net vieno vaikino neturiu, - patempia lūpą šiek tiek nusiminusi. Viena iš tų priežasčių, kodėl ji išvyko iš šio miesto, tai ta, kad norėjo susirasti vaikiną, tačiau taip ir nesusirado.
Atgal į viršų Go down
Jasmine Goldner
Good girls are made of sugar and spice , I'm made of vodka and ice.!
Jasmine Goldner


•Postai : 917
•Hug : 7
•Prisijungiau : 2011-08-24
•Veidas : Amber

Virtuvė Ia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė Ia.   Virtuvė Ia. Icon_minitimeSausis 18th 2012, 14:32

- Kaip tai ką, tiesą juk sakau,buvai,esi ir būsi kiekvieno vaikino svajonė juk puikiai tave pažįstu ir matau,kaip kiekvienas vaikinas eina iš proto dėl tavęs- Palinksi ir pasižiūri į draugūžę- Ar aš aukselis ir dar švytinti naujiena numeris vienas,kas prakalbo deimantėli- Nusišypso- Kas per vaikinai šiais laikais nieko nesuprantu- Pavarto akutes- Kai ką žinau kuris tau vaikinas puikiai tiktu- Sprakteli pirštais- Puikus kandidatas į tavo svajonių princus- Palinksi
Atgal į viršų Go down
Jasmine Goldner
Good girls are made of sugar and spice , I'm made of vodka and ice.!
Jasmine Goldner


•Postai : 917
•Hug : 7
•Prisijungiau : 2011-08-24
•Veidas : Amber

Virtuvė Ia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė Ia.   Virtuvė Ia. Icon_minitimeSausis 19th 2012, 16:50

Pasižiūri į laikrodi pamato kiek valandu -Oj drauge atleisk turiu lekti atsistoja ir išbega
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virtuvė Ia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė Ia.   Virtuvė Ia. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė Ia.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Virtuve/valgomasis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Katherine Owens-
Pereiti į: