/

rodiklisRegistruotisPrisijungti

Share | 

*bronze

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: *bronze   Rugpjūtis 31st 2011, 12:51

Ant palangės guli musė ir tirena kojomis.
Prieina voras.
-Aerobika, madam?
-Dichlofosas, mesjė.

Nutariau ir aaaš prisistatyti liaudžiai:D Tei va. Esu Agnė. Nuo penktos klasės man pradėjo patikt mano vardas, nesvarbu, kad Agnių kaip prišikta:DD Rugsėjo 9 dieniikę man susikakos 15 metų (saulytė). Laukiu dovaniikių ((nejuokauju :| )).

Esu iš Jonavos ((čj žinot kur toks kaimux yr, o jei ne, tai ne mano bėdos, bet vot kadangi aš esu gėėris, padėsiu^^. einat čiiia, įrašot JONAVA ir parodys:DD Taip pat laaaaabai dažnai būnu Ukmergėj/Kaišiadoryse aand Varėnoj♥♥♥

Šiuo metu nesimokau ((nu vasara jei ką:DD)). O šiaip tai mokaus J.Ralio vidurinėj, buut nuo rugsėjo jin bus gimnazija -_-". Būsiu 1c^^^. nsmn:D
Ten lankau floristiką. ((jei nežinot kas čia per daiktas, tai rmt ne mano bėdos, pasigūūglinkit:D)) Kiek pamenu lankau nuo antros klasės:D Tai jau 7 metus ten sėdžiu. wow. (sun)

Mėgstamiausios pamokos, taaai lietuvių ((nes mokytoja leebai gera)), dailė ((nees mana tėtis žiauriai gerai piešia ir dalį jo talento ir aš turiu:DD bet nuo kompiuterio jis po bšk dingsta ;(((( )) ir chemija ((gud kad dar kažkiek pagaunu ten:DD))
Ooo nemėgstu matematikos, fizikos, k.kultūros ir muzikos ((daah, aliaska |( |( ))

Hmmmm. Esu mergelė pagal zodiaką ir žiurkė pagal metus:D Visur rašo kad mergelės tvarkingos, rimtos ir etc, tai čj aš ne tuo laiku gimiau, nes visiškai neatitinku:D
Pvz iš vienos knygos:
Citata :
Mergelės ženklo vaikas turi daug gerų savybių: kantrus, mėgsta švarą ir yra apdovanotas stipriu pareigos jausmu. Netvarka ją blogai veikia. Mergelė yra pedantiškai tvarkinga, bet iš esmės palaikyti tvarką jai būna sunku ((geriausias ir labiausiai mane atitinkantis sakinys))

Turiu katiną Kipšą:DD jis tooobulai atitinka savo vardą:D

aaaaam. Akių spalva žaliai mėlyna ((maišyta kžkia)), plaukai šviesiai rudi. Sveriu 56kg ((per vasarą priaugau 3kg^^ pagirkit mane:DDD)), o ūgio neežinau, nu bent jau praitais metai rugsėjį buvo 174cm:D Tikiuosi nepaaugau:DD

VERYVERYVERYLAIIIIKAAAH:
vynuoges/braškes/avietes/žemuoges/arbūzą/persikus/nektarinus/apelsinus/mandarinus/bananus/kiwi/pieną/3in1 kaviiite/raudoną iir žalią arbatas/baltą šokoladą ((om nom nom))/kuršėnų vyniotinį ((:DDDDD))/guminukus/apsipirkinėti/klausytis muzikos/žiūrėti filmus/naujas pažintis ((♥♥))/skypą/feisbuką/nagų lipdukus/žalią, baltą, mėlyną, raudoną nagų lakus/vasariiikę/saulytę/mėnulį ((dievinu♥♥♥))/gerą orą/fotografuoti ((be s, biikaz nemėgstu fotkintis)).

ŽMOGAIII:
Chace Crawford♥ ((meow chadiaa♥♥))/Eric Saade/Max Irons/Zayn Malik/Harry Styles/Liam Payne/Jared Leto/Ian Somerhalder/Francisco Lachowski/Enrique Iglesias/Chris Brown/Luke Pasqualino/Xavier Samuel/Blake Lively/Leighton Meester/Lucy Hale/Ashley Benson/Ariana Grande/Emma Roberts/Minka Kelly/Cher Lloyd/Mila Kunis.

LIETUVA
Pocius ♥♥♥♥♥/Kalnietis/Javtokas/Jankūnas/Gecevičius/Jasikevičius/Songaila/Petravičius/affkorz Kengūra ((nu kemzūra ok ok))/tada tas kur kalba per varžybas:DD.

BAAAAAAAAAH:
visi iš eilės vampyrai ir kitos nesąmonės ((nu kas per įdomumas mylėt tas pievas? krč nesuprantu))/kaip draugė rašė: žmonių be humoro jausmo, ignoruojančių personų/spuogų/riebaluotų plaukų/ligų/šalto oor blogo oro/kai baigiasi antivirusinės galiojimas/kai baigiasi šokoladas or saldainiai or guminukai or pyragai.

ŽMOOOGAAI BAAH:
Ed Westwick/Robert Pattinson/Kristen Stewart/Lea Michele/Molly Sanden ((nes su Saad'istu draugauja |( |( |( ))

PASMANEGROJA:
Selena Gomez/Justin Bieber ((užnešė ant jų:DDD))/Chris Brown/Enrique Iglesias/Tiffany Alvord ((paklausykit youtubėėėj))/Nirvana/Don Omar/The Beatles ir beeegalės kitų ((dar ir lt yr, bet nevardinsiu:DD))

hmmm. ai va:D kolekcionuoju kitų šalių monetas:D turiu rusijos ((ir taip aišku -_-"))/danijos/ispanijos/1941 metų vokietijos pinigą kžkį:DD/lenkijos/amerikos/norvegijos/anglijos iiiir neseniai naujoj savo auto radau belgijos (saulytė).

tei vot:D srr, kad prirašiau nesąąąmonių totalių, bet kai užsivedu, tai ir užsivedu:D huh. jei turit klausimų, tai klauskit, bet aš ne tokia kaip kiti (saulytė), aš kandžiojuos:D

dėkui kad skaitėt, o jei ir neskaitėt, vistiek dėkui:DDD

Agn*
Atgal į viršų Go down
Monica Goldner
Manai, kad aš pasikėlus? Oj ne, tai tu per žemai :)

•Postai : 1293
•Hug : 4
•Prisijungiau : 2011-08-24
•Veidas : meester'ė ;*

RašytiTemos pavadinimas: Re: *bronze   Rugpjūtis 31st 2011, 12:57

Patiko . ;D
I like it ;*
Maloni atrodai ;****
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: *bronze   Rugpjūtis 31st 2011, 13:11