/

rodiklisRegistruotisPrisijungti

Share | 

euphoria

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: euphoria   Rugpjūtis 25th 2011, 17:40

Jūs jau čj visi nežinot mano vardo, tai malonu, aš E U F O R I J A.

Story of my life
Mėgstu visur dalyvaut, todėl manęs visur pilna, dažnai girdžiu iš aplinkinių, kad trykštu energija, todėl ja stengiuos užkrėsti visus, kartais man puikiai sekas, kartais gaunu žmonių ignorus. Neseku mados, ir noriai rengiuosi tai, kas buvo madingai praeitais metais, negaliu apsieit be aptemptų šviesių džinsų, rudų ugg`ų, kurie iš tikrųjų neatrodo, kaip ugg`ai. Žinau, kad čia yra krūva nemėgstančių ugg`ų, bet tikrai nežadu dėl jų keist savo nuomonės, ir dėl kitų, labai retai ją keičiu. Esu šėtonė, ir turiu labai stiprią kantrybę, tiesa, jei nemėgstu žmogaus, kuris ją išbando, tada pratrūkstu, ir NIEKAD gyvenime tam žmogu neatleidžiu, jei jis neparodo savo įtakos (turiu ir dabar tokių draugų, su kuriais net nesisveikinu, nes paprasčiausiai, jų akimis, nebuvau vertinama). Labai mėgstu varyt ant žmonių, jiem nežinant, bet jeigu pati sužinau, kad varė ant manęs, jūm šakutės, susipykom visam gyvenimui. Šiaip esu labai vaikiška, parduotuvėse lębai mėgstu į barbes paspoksot, ir žinau, kad man jų labai reikia. Mėgstu keiktis. ;) Bet stengiuos primest lęębai fainą. Šiaip ignorinu, kai sako, kad aš lieva, bet kartais srsly susireikšminu. :( Nieko nepasakysiu apie charakterį, ir esu užtikrina, jūs manęs nepažįstat, nes nei mama, nei aš pati savęs nepažįsta, nes vieną minutę galiu žvengt o kitą jau verkt kažką prisiminus. Mėgstu konfliktuot ir pyktis su žmonėm,ir kai jie koliojas, they are making my day.^^ Dabar gyvenu, tik savimi, draugais ir šeima, ant jūsų man px. (rofl) Nū neįsižeiskit tik. :DD Esu lęęęęęęębai pasikėlus, ir nūū nedraugiška tokia. (rofl) Lębai mėgstu žodį `nūū` ir mane veža taškai.!! Galiu sakyt, kad jus myliu, bet nūū reik mano pagarbą užsitarnaut, skaipe turiu tik vieną tikrą draugę - UGNĘ(ji čia neužsireginus). ir belekaip ją myliu, branginu ir etc. <33 Aišku, ieškau ir kitų draugų, su kuriais bendraučiau, taip kaip su ja, ko kas tokių nesutikau, bet aš vis dar laukiu.
xoxo, Euforija.
Atgal į viršų Go down
Damian Howard
Fuck apple, eat me.

•Postai : 2250
•Hug : 9
•Gimtadienis : 1987-07-05
•Prisijungiau : 2011-08-23
•Amžius : 31
•Veidas : ackles.

RašytiTemos pavadinimas: Re: euphoria   Rugpjūtis 25th 2011, 17:55

Ooo koks aprašymas.xD Labai patiko skaityt.:D